National Tetchnical University of Ukraine Igor Sikorsky Kyiv Politechnic Institute International office Faculty of Physics and Mathematics

Національний технічний університет України Київський політехнічний інститут ім. Ігоря Сікорського. Міжнародний офіс Фізико-математичного факультету

  • Збільшення розміру шрифта
  • Звичайний розмір шрифта
  • Зменшити розмір шрифта
Вітаємо на сайті Міжнародного офісу ФМФ!
e-mail Друк PDF

Фізико-математичний факультет створено у 1996 році на базі кафедр фундаментальної підготовки за ініціативою ректора університету академіка Згуровського М.З. 

Фізико-математична підготовка, яка є основою формування наукових і інженерних знань, завжди була пріоритетною у Київському політехнічному інституті з першого дня його існування. В різні часи тут працювали та очолювали кафедри фундаментальної підготовки вчені із всесвітньо відомим ім'ям: М.П.Кравчук, І.В.Скрипник, А.А. Смирнов, В.Є.Лошкарьов, Я.Б.Вул, Г.Г. Де-Метц, О.Г. Гольдман, Ф.П.Яремчук, Ш.Г Горделадзе, В.А.Зморович, О.С.Смогоржевський, В.А.Линник, С.Д.Герцрикен,  академік А.М.Самойленко, лауреат Державної премії проф.В.В.Булдигін.

Останнє оновлення на Субота, 23 травня 2020, 08:16 Детальніше...
 

Новини і анонси

e-mail Друк PDF

Відновлення тестувань на знання англійської мови!

Шановні студенти КПІ ім. Ігоря Сікорського!

Тестування з англійської мови на рівень В2 буде відновлено з 21.04.2020 і проходитиме в онлайн режимі. Ви можете реєструватися починаючи з 17.04.2020.

Для проходження тестування необхідно завантажити додаток Zoom і мати доступ до швидкісного Інтернету, оскільки тестування буде здійснюватися на декількох платформах одночастно.

Більше подробиць на сайті факультету лінгвістики за посиланням: http://fl.kpi.ua/node/1137


Конкурс посольства Франції—cтипендії для молодих українських науковців

Дедлайн:  21 червня 2020

https://www.amable.eu/calls/call-for-proposals

Посольство Франції в Україні двічі на рік організовує конкурс на короткострокові стажування (2 тижні-1 місяць) у Франції для молодих українських науковців.

Останнє оновлення на Субота, 23 травня 2020, 14:47 Детальніше...