Експерти міжнародних організацій

Професор кафедри загальної фізики та фізики твердого тіла Горшков В. М. - Research Professor в Clarkson University, NY, Centre of Advance Material Processing – "Розробка високоактивних каталізаторів на основі платинових наноголок і проблеми спікання в наносистемах! відповідно до договору про співробітництво між НТУУ “КПІ” та Clarkson University.

Професор кафедри математичної фізики, д.ф.-м.н., Швець О.Ю. є членом редколегії журналу “Chaotic Modelingand Simulation Journal”(США).

Останнє оновлення на Середа, 17 червня 2020, 21:47