Видатні випусники

Марина Чурсанова
Випускниця ФМФ 2006-го року. Доцент кафедри загальної фізики та фізики твердого тіла, кандидат фізико-математичних наук, докторант НТУУ "КПІ". Підчас навчання в аспірантурі проходила стажування в Міжнародному центрі теоретичної фізики ім. А.Салама, Трієст, Італія за програмою центру міжнародної ініціативи. Проводить дослідження в галузі спектроскопії комбінаційного розсіювання світла. Активна учасниця міжнародних наукових конференцій.

Печерний Володимир
Головний аналітик прикладного програмного забезпечення, Інформаційно-обчислювальний центр Міністерства соціальної політики України. Тема дисертації: Виникнення, розвиток та зникнення детермiнованого хаосу в маятникових i електропружних системах з обмеженим збудженням (01.05.02 – математичне моделювання та обчислювальнi методи (технічні науки)), рік захисту – 2011.

Сергій Ющук
Програміст в Американській компанії SysIQ. Переможець всеукраїнських змагань по програмуванню Facebook Hackathon. Представляв наш факультет на міжнародних змаганнях в Каліфорнії.

Маловічко Тетяна Володимирівна
Випускниця ФМФ 2004 р. Кандидат фізико-математичних наук, старший викладач кафедри математичного аналізу та теорії ймовірностей ФМФ.

Ольга Керита
Аспірантка та викладач кафедри загальної фізики та фізики твердого тіла. Активна учасниця міжнародних наукових конференцій.

Дмитро Поліщук
Аспірант. Переможець Всеукраїнського конкурсу zavtra.ua. Отримував стипендію Фонду Пінчука.

Світлана Тороус
Кандидат ф.-М. наук, асистент кафедри загальної фізики та фізики твердого тіла. Проходила стажування (4 місяці) у ЛАНЛ як учасниця спільних досліджень в області оптичних комунікацій в турбулентній атмосфері.

Василь Станіславчук
Програміст в Американській компанії DjangoStars. Переможець всеукраїнських змагань по програмуванню Facebook Hackathon.Представляв наш факультет на міжнародних змаганнях в Каліфорнії.

Ольга Гладій
Одержала ступінь магістра в Университет штата Мэн в Ле-Мане (Франція) за програмою подвійного диплому

Овчаренко Олена Валеріївна
Випускниця ФМФ 2008р. Кандидат фізико-математичних наук, асистент кафедри математичного аналізу та теорії ймовірностей ФМФ, Переможниця конкурсу "Королева КПІ". Куратор проекту "Диплом європейського зразка" на ФМФ (спеціальність "математика").

Прохоренко Наталія Володимирівна
Випускниця ФМФ 2006 р. Кандидат фізико-математичних наук, старший викладач кафедри математичного аналізу та теорії ймовірностей ФМФ. У 2010р. отримала міжнародний грант на проведення спільних досліджень в галузі теорії ймовірностей з німецькими колегами.

Симчук Ярослав Вікторович
Випускник ФМФ 2004 р. Кандидат фізико-математичних наук старший викладач кафедри математичного аналізу та теорії ймовірностей ФМФ. Куратор відділення довузівської підготовки ФМФ

Орловський Ігор Володимирович
Випускник ФМФ 2002 р. Кандидат фізико-математичних наук, доцент кафедри математичного аналізу та теорії ймовірностей ФМФ.Керівник студентського гуртка "Нестандартні та олімпіадні задачі алгебри та аналізу". Член журі Всеукраїнських математичних олімпіад.

Недужа Оксана Юріївна
Випускниця ФМФ 2013 р. Магістр кафедри математичного аналізу та теорії ймовірностей ФМФ. Переможниця II-го туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт у галузі «Математичні науки» у 2013р.

Грозян Тетяна Михайлівна
Випускниця ФМФ 2011 р. аспірант кафедри математичного аналізу та теорії ймовірностей ФМФ. У 2012 р. отримала стипендію уряду Франції на проведення наукових досліджень в університеті Сержи-Понтуаз.

Абдуррахим Онджю
Выпускник группы ОМ-52. В 2010-2012 гг. работал в Стамбуле преподавателем алгебры и геометрии в колледже Sinav Dershanesi. Sinav Dersanesi - это турецкая популярная сеть колледжей, которые находятся во многих городах страны. Первый колледж было открыт в 1992 году. В этой сети колледжей работают более 10 000 преподавателей. С 2012-го года я работаю разработчиком SAP. SAP — это многонациональная компания, имеющая клиентов и партнеров в разных странах мира, и поставляющая продукты и услуги, ускоряющие реализацию новых идей в сфере бизнеса по всему миру. Помогает организациям любых масштабов и любых отраслей работать более эффективно. Компания SAP была создана пятью бывшими сотрудниками IBM под наименованием англ. System Analysis and Program Development (рус. Системный анализ и разработка программ) в городе Вайнхайме, Германия. В 1976 году была основана SAP GmbH

Останнє оновлення на Субота, 21 листопада 2020, 18:41