Проектні пропозиції

Пропозиції щодо партнерства у проектах TEMPUS http://ipd.kpi.ua/documents/EM+Tempus.pdf

Факультет вже почав підготовку магістрів з подвійним дипломом сумісно з університетом м. Ле Ман (Франція). Одночасно з цим розробляється програма співпраці з іншими університетами Франції. Проводиться підготовка студентів на курсах французької мови. Бажано, шоб мовна підготовка для студентів, які мають намір навчатися за кордоном, починалась би з першого курсу, і проводилась не тільки з англійської мови, а й з французької, і з німецької мов.

Пропозиції Європейських грантових програм для молодих учених

Останнє оновлення на Субота, 23 травня 2020, 12:49