Програма Горизонт Європа

There are no translations available.

24 березня 2021 року Європейська Комісія провела вебінар «Як підготувати успішну проєктну заявку за програмою Горизонт Європа», під час якого були обговорені питання:

1. Подання та оцінювання проєктної заявки:

· Хто може подати проєктну заявку в межах програми?

· Які типи проєктів можуть бути підтримані?

· Яким є обсяг фінансування проєктів кожного типу?

· Які документи входять до проєктної заявки?

· Чим проєктна заявка в програмі «Горизонт Європа» відрізняється від заявки в попередній програмі «Горизонт 2020»?

· За якими критеріями оцінюються заявки?

· На що слід звернути особливу увагу під час підготовки заявки за новою програмою?

2. Розгляд типової грантової угоди:

· Що таке «грантова угода», і навіщо вона потрібна?

· З чого складається типова грантова угода в програмі «Горизонт Європа»?

· Чим типова грантова угода в програмі «Горизонт Європа» відрізняється від грантової угоди в попередній програмі «Горизонт 2020»?

· Як розраховується заробітна плата виконавців проєкту за програмою «Горизонт Європа»?

3. Із матеріалами вебінару можна ознайомитись на порталі Європейської Комісії за посиланням:

· Презентації під час вебінару;

· Стандартний шаблон проєктної заявки;

· Шаблон типової грантової угоди;

· Розклад майбутніх заходів Європейської Комісії за темою: "Про програму «Горизонт Європа»".

Обновлено 27.03.2021 11:52