Новини і анонси

Французька весняна школа

З 29 травня по 1 червня в КПІ ім. Ігоря Сікорського проходитиме Французька весняна школа. Захід організовано спільно з Університетом Лотарингії, науково-дослідною лабораторією LORIA (Université de Lorraine/LORIA) та КПІ ім. Ігоря Сікорського у рамках програми ЄС “Erasmus+”, кредитна мобільність.

Лекції у рамках Французької весняної школи будуть читати професори Університету Лотарингії (Французька Республіка). Із профайлами професорів можна ознайомитися на вебсайті http://mobilnist.kpi.ua/french-spring-school-2017/

Шановні колеги!

Пропонуємо розглянути і, у випадку зацікавленості з Вашого боку, розпочати контакти з вченими Познанської політехніки, маючи на меті формування спільних (з польськими вченими) консорціумів для подачі проектних пропозицій у відповідності до матеріалів, що додаються:

Лист з пропозицією про співпрацю

Основні напрями інтересів з боку Польскої сторони

______________________________________

Увага! Відкриті конкурси для студентів та науково-педагогічних і адміністративних працівників.

Звертатись у Відділ академічної мобільності студентів

Національний технічний університет України

"Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського"

вул. Металістів 5-а, корпус 31, офіси 13-1, 14-1